Акција! Penis XXL pils прегледај зголемено

Penis XXL pils

9364

Ново

Penis XXL  го зголемува пенисот на природен и безбеден начин - преку комбинација од билки кои го стимулираат природниот потенцијал на телото за раст! Редовното конзумирање на  Penis XXL го зголемува либидото, ја подобрува цврстината и трајноста на ерекцијата! 

Повеќе детали

1,450 MKD

-150 MKD

1,600 MKD

Повеќе информации

Како делува: Комбинацијата на состојки го стимулира крвотокот. Пенисот се исполнува со крв и расте, како во спуштена, така и во состојба на ерекција. Така, поради зголемениот проток на крв пенисот се зголемува на истиот начин на кој расте во периодот на созревање на мажот - сосема природно. Конзумирајте по 2 таблети дневно со доволно количество вода. Да не се надминува препорачаната дневна доза. Состав на 2 таблети: 400 мг Сибирски женшен (eleutherococcus senticosus), 210 мг Калциум (како Calcium Carbonate) (26% DV), 200 mg L-аргинин, 150 мг Muira Puama (Ptychopetalum Olacoides), 100 мг Saw Palmetto (Serenoa Repens), 100 мг Tribulus Terrestris (Burra Gokhru, Бабини заби), 50 mg Horny Goat Weed (Epimedium Sagittum. Да се ​​чува на суво место на собна температура, подалеку од дофат на мали деца.  Нето содржина: 30 ​​таблети = 29 грама

прегледи

нема коментари

напиши преглед

Penis XXL pils

Penis XXL pils

Penis XXL  го зголемува пенисот на природен и безбеден начин - преку комбинација од билки кои го стимулираат природниот потенцијал на телото за раст! Редовното конзумирање на  Penis XXL го зголемува либидото, ја подобрува цврстината и трајноста на ерекцијата! 

напиши преглед