ЕРОТСКА МАСАЖА

Дискретен пријатен еротски амбиент, Егзотичен танц, Свеќи, Арома Терапи...


ЗА НЕГО - ЗА НЕА
Атрактивна масерка во еротска долна облека!

ЗА НЕА - ЗА НЕГО Атлетски граден, атрактивен и дискретен масер во жешки боксерки.


Уживајте во својот кралски третман, влезете во светот на сензуланите допири и релаксирајте се во нашиот есклузивен салон за еротика.

Цена за поединец/ка 45мин - 2000ден.
Цена за пар 45мин - 3000ден.


СЕКСУАЛЕН ЧИН СО ПЕНЕТРАЦИЈА, КАКО И ОРАЛНИОТ НЕ Е ДОЗВОЛЕН!!!


Закажување термин на: 02 3112 111 или 070 344 942 од 13 – 22 часот.

                                                                 
 Работно време од 11 до 21 часот.